Karton do pizzy

W poniższej kategorii produktów znajdziecie Państwo kartony do pizzy najwyższej jakości. Możesz sortować produkty po ich cenie lub popularności. Pudełka na pizzę to produkt niezbędny w każdej pizzerii. Znajdziesz tu pudełka na pizzę w różnych rozmiarach.

Możesz również zamówić kartony na pizzę z nadrukiem i idealnie dopasować je do swojej wizji. Opakowania takie jak kartony czy pudełka są dostępne w naszym sklepie internetowym od ręki ponieważ posiadamy bardzo duże stany magazynowe. Dostawa towaru najczęściej wynosi od 2 do 3 dni, im wcześniej złożysz zamówienie na kartony do pizzy, tym większa szansa na to, że wyślemy je tego samego dnia.

Kartony do pizzy

karton do pizzy pudełko

Zastanawiałeś się może kiedyś w jaki sposób możesz zaskoczyć klientów swojej pizzerii? Indywidualne kartony do pizzy mogą Ci w tym pomóc. Bardzo często zdarza się, że ludzie zabierają jedzenie do domu. W tym momencie możesz zapakować jego zamówienie w pudełko z nadrukiem. W przypadku, gdy chcesz negocjować ceny. Wyślij swoje zapytanie na nasz e mail kontakt@min-mar.pl. Nasze kartony z nadrukiem są wykonane z wysokiej jakości tektury. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, a w przypadku większych zamówień i stałej współpracy możemy dodatkowo negocjować ich cenę.

Dlaczego warto wybrać nasze opakowania do pizzy

  • nasi dostawcy używają tylko najwyższej jakości materiałów podczas produkcji kartonów i opakowań
  • kartony są odpowiedniej grubości, aby sprostać wymaganiom i maksymalnie obniżyć ich cenę zakupu
  • posiadają estetyczny wygląd i są bardzo wygodne w użytkowaniu
  • możliwość ich dowolnej personalizacji poprzez nadruki
  • możemy stworzyć kartony do pizzy szyte na miarę

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze dzięki temu nasz sklep ma coraz więcej stałych klientów. O tym, że pizza jest jednym z najpopularniejszych dań na kuli ziemskiej, na pewno nie trzeba nikogo przekonywać. Wiele pizzerii, oprócz sprzedaży pizzy w lokalu, prowadzi sprzedaż przez telefon oraz strony internetowe – pizza dostarczana jest przez dostarczycieli bezpośrednio do mieszkań lub biur klientów, dlatego opakowanie to wizytówka twojej marki.

To właśnie dlatego produkowane dla państwa kartony do pizzy wykonane są z wysokiej jakości tektury falistej oraz dostępne są w różnych rozmiarach i gramaturach. Odpowiedni rodzaj surowca, sprawia, że kartony do pizzy są wytrzymałe jak i zarówno estetyczne.  Dostępne są dwa kolory: na zewnątrz biały i wewnątrz opakowania szary. Możliwy jest dowolny nadruk. Kartony do pizzy otrzymywane są z trzy warstwowej fali E oraz B. Nasze produkty cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Są odporne na wilgoć i wysoką temperaturę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych maszyn klienci są zadowoleni z zakupionych opakowań, pudełek i kartonów. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, skontaktuj się tylko z nami, a przedstawimy dla Ciebie atrakcyjną, indywidualną ofertę!. Dla stałych klientów przewidziane są atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do współpracy!

Rozmiary kartonów w naszym sklepie to: 32 cm, 36 cm, 39 cm, 40 cm, 45 cm. Istnieje możliwość zrealizowania pudełek o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie. Kartony do pizzy dostarczane są w płaskich paczkach, do samodzielnego złożenia. Oferujemy również możliwość nadruku na pudełkach. Możliwość indywidualnego nadruku na pudełku (logo, dane adresowe, numer telefonu) dzięki czemu karton do pizzy  może być również wizytówką Państwa lokalu.